Hľadáme office managera/ku do kancelárie SK8

Dátum: 26.04.2024

Staň sa súčasťou mladého, dynamického tímu kancelárie združenia SK8 a prispej k rozvoju všetkých samosprávnych krajov. Hľadáme zanieteného človeka, ktorému nerobí problém multitasking, dokáže zabezpečiť plynulý chod kancelárie a zároveň nám pomôže s organizáciou celoslovenských podujatí či prípravou projektových aktivít.

Združenie Samosprávne kraje Slovenska (skrátene "SK8") je jediné združenie na Slovensku reprezentujúce celú regionálnu samosprávu.

Pracovná náplň

  • zabezpečenie administratívneho chodu Kancelárie SK8 a úloh s tým spojených
  • príprava programových podujatí združenia, ako aj rokovaní odborných sekcií SK8
  • technicko-materiálne zabezpečenie rokovaní Zhromaždenia združenia
  • príprava a spracovanie návrhov materiálov na rokovania Zhromaždenia združenia
  • príprava podkladov a odborných stanovísk
  • evidencia spisov, korešpondencia, účtovníctvo
  • vyhľadávanie a príprava projektových žiadostí
  • aktívna komunikácia s ministerstvami a partnermi združenia

Podrobnosti o pracovnej ponuke

  • Miesto práce: Trnava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Termín nástupu: ASAP
  • Mzda: 1400,- EUR

Zamestnanecké výhody a benefity

  • 5 dní dovolenky navyše
  • príspevok na ošatenie, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, príspevok zo sociálneho fondu na stravovanie
  • jednorazový príspevok pri životných udalostiach, t.j. narodenie dieťaťa, úmrtie blízkeho človeka
  • koncoročné odmeny do výšky mesačnej mzdy (v závislosti od výkonu a výsledkov)
  • Práca pre významné združenie s celoslovenským dosahom

Kvalifikačné predpoklady

  • minimálne vysokoškolské vzdelanie II. stupňa (vhodné aj pre šikovného absolventa)

Iné kritéria a požiadavky

  • schopnosť plánovať, organizovať, implementovať rozhodnutia a schopnosť dôsledne doťahovať riešenie úloh
  • spôsobilosť pracovať proaktívne a samostatne
  • výhodou prax v oblasti verejných politík, regionálneho rozvoja v rámci kraja
  • anglický jazyk na úrovni min. B2
  • komunikačné zručnosti
  • analytické myslenie
  • účtovníctvo výhodou
  • bezúhonnosť
  • flexibilita

Informácie o výberovom konaní

  • požadované doklady: profesijný štruktúrovaný životopis a motivačný list
  • žiadosť treba podať do 12.05.2024 na ludske.zdroje@trnava-vuc.sk
  • ďalšie informácie na tel. č.: 033/55 59 352

Všetky informácie ohľadne práv a povinností pri spracovávaní osobných údajov nájdete na webovom sídle www.trnava-vuc.sk/sk/ochrana-osobnych-udajov.

Starohájska ulica 6868/10
917 01 Trnava

+421 335 559 180
info@samospravnekraje.sk

Sledujte nás